Internet to ogromny zalew informacji. Jeśli chce się trafić do klienta, trzeba odpowiednio reklamować swoją działalność. Branża motoryzacyjna ma dość określoną grupę odbiorców, dlatego w tym przypadku kierowane kampanie Google Ads są niezwykle skuteczne. Kompleksowo zajmujemy się przygotowaniem strategii oraz jej realizacją, tak by przyniosła jak najlepsze efekty. Zobacz, jak możemy wypromować Twoją firmę czy markę w Sieci!

Kampania Google Ads – na czym polega?

Kampania Google Ads (dawniej: Google Adwords) polega na opłacaniu reklam w formie m.in. tekstowej i produktowej w wyszukiwarce (specjalna sekcja na szczycie wyników), a także graficznej (bannery) w sieci reklamowej Google Display Network oraz jako reklamy wideo przy odtwarzaniu nagrań na portalu YouTube. W tym przypadku wykorzystuje się formę rozliczania PPC – Pay Per Click. Jak sama nazwa wskazuje, płatność pobierana jest za każde kliknięcie w reklamę. Rozwiązanie to jest bardzo opłacalne, ponieważ płaci się za pozyskany ruch na stronie.

Wyświetlanie reklam w ramach kampanii Google Ads można odpowiednio sprofilować pod konkretną grupę odbiorców. Dzięki temu da się bezpośrednio trafić do osób, które w największym stopniu mogą być zainteresowane kupnem produktu czy usługi. Rozwiązanie to pozwala znacznie szybciej uzyskać mierzalne efekty, dlatego często jest stosowane samodzielnie albo jako uzupełnienie działań związanych z SEO i pozycjonowaniem.

Co oferujemy w ramach kampanii Google Adwords (Google Ads)?

Opowiedz nam o tym, jak chcesz promować swoją działalność, a wspólnie przygotujemy najlepszą strategię. Stworzymy komunikaty, które przyciągną uwagę Twoich potencjalnych klientów i zachęcą ich do kliknięcia w link, produkt, banner, odsyłacz na nagraniu wideo itp. Dodatkowo realizujemy także inne usługi, wspierające skuteczność kampanii Google Ads.

Co daje kampania adwords?

 • niski koszt pozyskania klientów
 • błyskawiczne efekty
 • większy ruch na stronie – większa sprzedaż – większe zyski
 • lepsza rozpoznawalność firmy/marki i poprawa wizerunku

Dlaczego warto zlecić nam kampanię Google Ads?

 • Spersonalizowana kampania Google Ads.
 • Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży motoryzacyjnej.
 • Optymalizacja kosztów pozyskania klienta.
 • Wsparcie profesjonalistów na każdym etapie.
 • Mierzenie i monitorowanie efektów kampanii.
 • Indywidualne podejście.
 • Nastawienie na realizację konkretnych celów.

Ile kosztuje kampania Google Ads?

Koszt kampanii Google Ads jest zależny od wielu czynników, m.in. zakresu działań, konkurencji czy oczekiwanych efektów. Z tego względu nie mamy żadnego cennika i przygotowujemy spersonalizowaną ofertę, dostosowaną do określonych potrzeb. Chciałbyś uzyskać wstępną, darmową wycenę?

Skontaktuj się z nami – wypełnij formularz, zadzwoń albo napisz wiadomość e-mail!

KONTAKT

 +48 533 360 600

 kontakt@motoreklama.pl

ul. Św. Jana 11/4, 40-012 Katowice

 Moto Reklama na Facebooku