Reklama na szybę samochodu

0
139
reklama na szybie auto

W dzisiejszych czasach znakomita większość firm potrzebuje do sprawnego działania samochodów. Pośrednio lub bezpośrednio. Szukając sposobu na niedrogą a skuteczną reklamę, zastanów się, czy reklama na szybę samochodu nie jest tym, czego potrzebujesz.

Korzyści dla Twojej firmy

  • Tworzysz szansę na zdobycie nowych klientów w szerszych kręgach.
  • Unikasz problemu zdobycia szeregu pozwoleń, świadczących o prawidłowości i legalności działań firmy, co wymagane jest w przypadku zwyczajnej reklamy w strefie publicznej.
  • Oszczędzasz na wydatkach związanymi z wynajmem powierzchni reklamowej na bilbordach, w internecie. Odpadają podatki.
  • W reklamę na szybie samochodu inwestujesz tylko raz, dobrze wykonana posłuży bardzo długo i może szybko się zwrócić.

Wygląd reklamy, wskazówki

Najważniejszą cechą dobrej reklamy na szybie samochodu jest jej czytelność. Zbyt duża ilość tekstu i zbędnych informacji sprawia, że dużo trudniej będzie ją rozczytać potencjalnemu klientowi. Pamiętaj, że znajduje się ona na samochodzie, który jest widywany w trakcie jazdy. Dobrze, jeśli zamieścisz logo swojej firmy. Dalej umieść tylko najważniejsze informacje – zwięźle o tym, czym Twoja firma się zajmuje. Treść reklamy zakończ danymi do kontaktu. Adres, mail, telefon.

Jeśli chciałbyś poszerzyć skale, zawsze możesz płacić ludziom spoza firmy za zrobienie reklamy na szybie swojego samochodu.