Reklama na samochodzie – dobry projekt to podstawa

0
196
reklama samochod

Wśród pomysłów na promocję swojej firmy istnieje bardzo dobra metoda na dotarcie do nowych, potencjalnych klientów, jest to reklama na samochodzie. Dobry projekt to podstawa, bo na odbiorców działa najlepiej przekaz, a nie forma.

Spędzając długie chwile w korkach, czy to w mieście dojeżdżając do pracy, czy jadąc na wakacje – mamy przed sobą ciągle samochody. To co dociera do nas na drodze, lokuje się podświadomie w naszych umysłach. Dlatego jednym z lepszych sposobów na skuszenie odbiorcy jest reklama na samochodzie – dobry projekt to podstawa w tym przypadku, zatem podpowiemy jak go wykonać.

Oklejenie samochodu a projekt reklamy

Zamieszczenie reklamy na samochodzie odbywa się poprzez oklejenie samochodu foliami z treściami reklamowymi. Nasza firma doradzi jaką wielkość czcionki wybrać, by optymalnie dostosować ją do odbiorców. Reklama nie powinna pokrywać całego samochodu, tworząc pstrokatą mozaikę. Ważny jest przekaz jaki daje reklama na samochodzie – dobry projekt to podstawa dobrego odbioru i skuteczności reklamy.

Jakie samochody oklejać?

Firmy dysponujące własną flotą pojazdów mogą okleić je wszystkie, co przyczyni się do polepszenia wizerunku firmy. Nie dysponując samochodami firmowymi, możemy zamieszczać reklamę poprzez oklejenie samochodu każdej osoby, która się na to zgodzi. Jest to często praktykowany proceder, który za niewielka opłatą dla właściciela, pomoże nam na mobilną promocję naszych usług i produktów.